RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

img
PRACA AGENTA

Niezależnie od tego, na jakim etapie swojej ścieżki zawodowej jesteś, możesz rozpocząć współpracę z biurem RE/MAX GOLD. Dopasujemy ofertę do Twoich możliwości, wiedzy i doświadczenia. Możesz ją rozpocząć z dowolnego poziomu: asystenta agenta, agenta, czy też agenta z własnym teamem. Twoim najważniejszym zadaniem jest określenie stopnia wiedzy i doświadczenia oraz wyznaczenie celu zawodowego. Naszym obowiązkiem jest wdrożenie Cię do współpracy z RE/MAX w zależności od Twoich oczekiwań i stopnia wtajemniczenia.
img
NARZĘDZIA

Umiejętność posługiwania się właściwymi narzędziami jest kluczowa dla odniesienia sukcesu. Decydując się na współpracę z Re/MAX będzie Ci łatwiej osiągnąć w szybkim czasie zamierzone cele. Dlaczego? Bo otrzymasz nielimitowany dostęp do zaawansowanego systemu CRM iConnect. Technologia wspiera pracę agentów w całej Europie, umożliwia korzystanie z szeroko rozbudowanych funkcji zarządzania kontaktami z klientami, obsługi ofert, terminarza zadań, ogólnoświatowego MLS i narzędzi marketingowych oraz posiada własny podsystem generowania raportów i statystyk z rynku. Ponadto mamy do dyspozycji najbardziej nowoczesne narzędzia przeznaczone do przygotowania, prezentacji i promowania ofert. Zapewnienie agentom prostych narzędzi pozwala w dobrej organizacji pracy od samego początku. Praca w takich warunkach to czysta przyjemność!
img
MILE WIDZIANE

 1. doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu,
 2. język angielski lub inny język obcy,
 3. wiedza na temat lokalnego rynku nieruchomości.
ZAROBKI

Zarabiasz do 90% uzyskanej prowizji od klienta sprzedającego w zależności od ustalonej wysokości stałej, miesięcznej opłaty uiszczanej na rzecz agencji. Możesz płacić jedynie 300 zł netto za korzystanie z lokalu użytkowego wraz z wyposażeniem i możliwością korzystania z narzędzi RE/MAX. Dodatkowo otrzymasz prowizję już za samo polecenie klienta sprzedającego i kupującego.
WYMAGANIA

 1. pozytywne nastawienie do życia, entuzjazm i pasja,
 2. profesjonalizm w działaniu i wysoka kultura osobista,
 3. wysoki poziom etyki zawodowej,
 4. ambicja, przedsiębiorczość, samodzielność,
 5. umiejętność bardzo dobrej organizacja pracy własnej,
 6. umiejętności negocjacyjne,
 7. komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne,
 8. gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji,
 9. dyspozycyjność i nastawienie na aktywny tryb życia,
 10. obsługa komputera, prawo jazdy,
 11. chęć założenia własnej działalności gospodarczej.
img
WSPARCIE

Choć rozpoczynanie nowej pracy jest ekscytujące, może też być stresujące. Dlatego staramy się zapewnić gładki proces przejściowy, by zapewnić agentom dobry start. Pośrednicy mają możliwość przejścia przez szereg szkoleń oraz korzystać z mentoringu doświadczonego agenta. Program wprowadzenia przewiduje konkretnie opracowany plan działania. Z jasno określonymi celami i zadaniami, proces wprowadzenia staje się systematyczny i uproszony. Efekty pojawiają się w niedługim czasie!
img
BUDOWANIE WŁASNEJ MARKI OSOBISTEJ AGENTA

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyróżnić się z tłumu wszechobecnych agentów? Jak wypracować najlepszą jakość świadczonych usług? Jak pozycjonować swoją osobę na rynku nieruchomości? Co zrobić, żeby Twoja baza klientów sukcesywnie się powiększała? Jak zbudować swój osobisty lejek sprzedażowy? Co zrobić, aby mieć więcej rekomendacji i jak promować się w social mediach?
Tak się składa, że znamy odpowiedzi na te pytania! Z pomocą przychodzi motywacja od samego Toma Ferry'ego. Oferta coachingu prosto z Kalifornii, opracowana na światowym poziomie, jest w Twoim zasięgu. Jest ona dostępna dla agentów, którzy podejmą współpracę z RE/MAX. To tylko kwestia czasu, abyś w swoim otoczeniu był postrzegany jako osoba: znana, ceniona, godna zaufania i przede wszystkim – polecana! My damy Ci narzędzia, reszta zależy od Ciebie!
Przykład budowania marki osobistej Agenta nieruchomości

Aplikuj

Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji (CV) przez poniższy formularz lub na adres: kariera@remax-gold.pl* pola wymagane