RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Wdrożenie

Jak przebiega proces wdrożenia agenta nieruchomości w RE/MAX?

img

Przyświeca nam jeden cel - dostarczyć wielostopniowy system szkoleń i warsztatów, który zagwarantuje Ci dynamiczny rozwój kariery zawodowej.

Dlaczego nam na tym zależy? Bo Twój sukces, to nasz sukces! W ten sposób rozwijamy globalną sieć i dzięki Twojej pracy osiągamy lepsze wyniki. Zależy nam, aby Twoja wiedza i umiejętności były na jak najwyższym poziomie.

Od czego zacząć? To zależy, na którym szczeblu kariery się znajdujesz! Nasze szkolenia są dobierane indywidualnie – po to, abyś nie marnował czasu na szkolenia z zakresu, który już jest Ci znany. Chcemy, aby każdy dzień, dawał Ci nową wiedzę, którą możesz od razu wykorzystać w pracy z klientem.

Po zawarciu umowy z naszym biurem zostaniesz wprowadzony w świat RE/MAX!


Jak będzie wyglądał Twój wielostopniowy proces wdrożenia w RE/MAX?

TRENING PODSTAWOWY

PRAKTYCZNE WARSZTATY WPROWADZAJĄCE W ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI RE/MAX

Skierowany jest do osób, które podobnie jak Ty nie mają doświadczenia w pracy agenta nieruchomości oraz do osób, które pragną wzbogacić swoją wiedzę. Trening podstawowy jest podzielony na cztery etapy. Krok po kroku pokażemy Ci jak zostać dobrym agentem RE/MAX.

  1. RE/MAX i Ty - to wstępne szkolenie, które trwa jeden dzień. W tym dniu będziemy mieli okazję poznać swoje oczekiwania i wymagania. Przygotujemy się do kolejnego etapu treningu podstawowego, na którym zaczniesz zdobywać wiedzę!
  2. Podstawy rynku nieruchomości - to trzydniowy intensywny warsztat wprowadzający w kwestie prawne i ekonomiczne rynku nieruchomości w Polsce. Otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące działań agenta oraz zasad funkcjonowania rynku nieruchomości.
  3. Twoja Kariera RE/MAX to kolejne trzydniowe szkolenie, podczas którego świadomie zaplanujesz ścieżkę swojej kariery w branży nieruchomości w oparciu o model RE/MAX. Nauczysz się podstawowych narzędzi i zasad, jakie przyświecają agentowi RE/MAX. Dowiesz się o naszych standardach, jakości usług, zasadach negocjacji i technikach marketingowych. Sześć modułów tematycznych, powoli Ci poznać minimum wiedzy na temat praktycznej strony pracy agenta RE/MAX. Kiedy przebrniesz przez pierwsze trzy szczeble treningu podstawowego, zostanie Ci do przejścia ostatni – COMPASS. Mając podstawową wiedzę, jesteś gotowy na 8-tygodniowy proces wdrożenia do pracy agenta nieruchomości.
  4. COMPASS jest mentorskim programem podzielonym na osiem tygodni. Każdy tydzień skupia się na innym aspekcie procesu sprzedaży. Agenci mają zdefiniowane cele na każdy tydzień, które sukcesywnie uczą się osiągać. Twoja wiedza zostaje usystematyzowana i dzięki temu, jest łatwa do przyswojenia.

Jeżeli doszedłeś do tego poziomu, to oznacza, że wiążesz z nami naszą przyszłość! Doceniamy to i w ramach współpracy zapraszamy Cię na kolejne warsztaty dla profesjonalistów!

TRENING ZAAWANSOWANY

Warsztaty i szkolenia w zaawansowanej formie są przeznaczone dla agentów, którzy zdecydowali się na długoterminową współpracę z RE/MAX! Teraz jesteśmy w stanie zaoferować Ci możliwość zdobywania pogłębionej wiedzy, a także możliwość udziału w międzynarodowych konwencjach na całym świecie.

To czas, kiedy będziesz brał udział w:

  1. Warsztatach i seminariach – jedno i dwudniowe w różnych miastach Polski.
  2. Szkoleniach online – Ty decydujesz, kiedy i gdzie, zdobywasz nową wiedzę za pośrednictwem e-learningu.
  3. Szkolenie tylko dla profesjonalistów, doskonalące techniki pracy. Autorem nowatorskich warsztatów jest uznany na całym świecie coach – Tom Ferry. Intensywny trening wznosi uczestników na wyższy poziom skuteczności i efektów podejmowanych działań biznesowych.
  4. Konwencje, konferencje, seminaria – możliwość wzięcia udziału w organizowanych na całym świecie szkoleniach, tylko dla agentów RE/MAX.

Przejście wszystkich etapów gwarantuje uzyskanie wiedzy i doświadczenia na najwyższym poziomie. Będziesz ekspertem w branży nieruchomości, uznanym i docenianym na całym świecie!