RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Dlaczego warto współpracować z RE/MAX Gold?

img

Korzyści płynące ze współpracy z biurem nieruchomości RE/MAX GOLD to przede wszystkim dostęp do profesjonalnych narzędzi efektywnej pracy, możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach, a przede wszystkim atrakcyjne zarobki. Praca agenta jest o wiele łatwiejsza, kiedy pośrednik ma dostęp do światowej platformy wymiany ofert jednej z najbardziej znanej firmy na świecie RE/MAX. Jesteśmy zgranym zespołem, który wspiera się w dążeniu na szczyt kariery zawodowej. Indywidualne sukcesy każdego agenta, tworzone w oparciu o wspólne cele stają się łatwiejsze do osiągnięcia. Każdego dnia pracujemy razem, aby wspólny sukces miał przełożenie na atrakcyjne warunki finansowe. Dzięki dostępowi do oferty coachingowej i mentoringowej twórcy Toma Ferry'ego, każdego dnia wznosimy się na wyższy poziom drabiny kariery zawodowej RE/MAX. Nasze nowoczesne biuro nieruchomości znajduje się w centrum Katowic. Stosujemy najbardziej nowoczesne techniki przygotowania nieruchomości, sprzedażowe oraz prezentacji nieruchomości. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a praca w takiej atmosferze przynosi szybkie efekty. Jeżeli marzysz o pracy agenta, z nami po prostu będzie Ci łatwiej!


10 najważniejszych korzyści ze współpracy z RE/MAX Gold

Agent RE/MAX ma dostęp do zaawansowanego systemu CRM iConnect, który wspiera pracę agentów w całej Europie, umożliwia korzystanie z szeroko rozbudowanych funkcji zarządzania kontaktami z klientami, obsługi ofert, terminarza zadań, ogólnoświatowego MLS i narzędzi marketingowych oraz posiada własny podsystem generowania raportów i statystyk z rynku. Agencja dysponuje narzędziem do automatycznego przesyłania ofert do ponad 60 portali ogłoszeniowych takich jak: gratka.pl, otodom.pl, domiporta.pl. W pracy używana jest elektroniczna baza ofert nieruchomości zamieszczanych przez osoby prywatne zarówno w źródłach prasowych, jak i internetowych. Każdy agent efektywnie wykorzystuje także narzędzia internetowe, w tym portale społecznościowe, blog, YouTube, mailing, w celu promowania swojej osoby i oferowanych nieruchomości.
Dołączając do sieci RE/MAX zwiększysz swój dochód poprzez możliwość uzyskiwania wyższych zarobków ze sprzedaży. Na jednej transakcji możesz zarobić nawet do 90% prowizji! Dzięki pozyskiwaniu klientów na wyłączność będziesz zamykać więcej transakcji. Pracując z najlepszymi, rozwiniesz także swoje umiejętności handlowe, co bez wątpienia przełoży się na Twoje wyniki! Dodatkowo dostępne narzędzia pracy i system poleceń pomogą Ci sfinalizować większą liczbę ofert. Sieć RE/MAX oferuje więcej niż inne – rozwiń swój biznes pod jej skrzydłami.
img
Każdy agent jest przedsiębiorcą prowadzącym własny biznes w branży nieruchomości, działający pod marką i w ramach standardów firmy. Sukces tworzą ludzie, dlatego cały czas wspieramy samodzielność, kreatywność, przedsiębiorczość oraz budowanie własnej marki agenta nieruchomości. Prowadzisz własną działalność gospodarczą, ale otrzymujesz od nas pełne wsparcie. Dzięki temu jesteś niezależny, a jednocześnie jesteś częścią marki RE/MAX. Sam zarządzasz swoim czasem oraz wyznaczasz cele. Tylko od Ciebie zależy, jakie osiągniesz dochody. Przyłącz się do nas i zacznij promować się, wykorzystując markę rozpoznawalną na całym świecie.
Oferujemy szkolenia wstępne oraz ciągły system edukacji i doskonalenia zawodowego, wsparcie na każdym etapie rozwoju kariery Agenta. Wszyscy agenci sieci RE/MAX otrzymują kompleksowe wsparcie w postaci szkoleń wstępnych, warsztatów i programów edukacyjnych. Są oni nieustannie doszkalani z zakresów sprzedażowych, biorą udział w międzynarodowych programach szkoleniowych i mentorskich SUCCEED oraz SALES POWER. Ponadto, agenci zrzeszeni w sieci RE/MAX czynnie udzielają się na konferencjach i konwencjach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Dysponują także dostępem do licznie oferowanych kursów i szkoleń on-line oraz webinariów. Dołączając do agencji RE/MAX GOLD nie ominą Cię żadne najnowsze trendy ani najważniejsze informacje z rynku – będziesz o nich na bieżąco informowany.
Oferta coachingu RE/MAX jest oparta na rewolucyjnym programie opracowanym przez Toma Ferry'ego. Jego misją jest pomaganie agentom nieruchomości w osiąganiu sukcesów zawodowych. Program Toma Ferry'ego rozpoczyna się od najważniejszego pytania, na które każdy agent powinien znaleźć odpowiedź: Czy chcesz czekać na sukces, czy chcesz przyspieszyć ten proces? Dlaczego odpowiedź na to pytanie, jest tak ważna? Bo sukces rzadko zdarza się z dnia na dzień. Wymaga podejmowania wielu prób, czasem popełniania błędów, budowania swojej pozycji na rynku nieruchomości, dyscypliny i wytrwałości. Dzięki udziałowi w programie coachingu, przy wsparciu trenerów, agent jest w stanie osiągnąć sukces w szybkim tempie. Głównym założeniem Toma Ferry'ego jest przenieść firmę na wyższy poziom! Program opiera się na trzech poziomach, każdy jest dostosowany do poziomu wiedzy i doświadczenia agenta:

CORE +
Program coachingowi podnosi podstawowe umiejętności sprzedaży, po to, aby zdobyć więcej klientów. Uczy nowych umiejętności, takich jak pozyskiwanie potencjalnych klientów, zarządzanie czasem, planowanie, systemy i umiejętności organizacji pracy. Zmienia też sposób myślenia na osiąganie wyznaczonych celów. Program zawiera 24 prywatne sesje coachingowe, 18 grupowych połączeń szkoleniowych Core + Mastermind Group, bezpłatny wstęp na wybrane wydarzenia.
ELITE +
Kolejny poziom programu coachingowego jest najczęściej wybierany przez agentów na całym świecie. Polega na wzmocnieniu umiejętności sprzedażowych, generowaniu dochodów, rozwoju i nastawienia na osiąganie coraz lepszych wyników. Program zawiera 48 prywatnych sesji coachingowych, 36 grupowych połączeń szkoleniowych Elite + Mastermind GroupElity, bezpłatny wstęp na wybrane wydarzenia.
TEAM +
To zaawansowany program mający nauczyć agentów budować solidny zespół. Udział w programie pozwala wzmocnić umiejętności przywódcze, po to, aby zostać liderem, na czele zgranego zespołu agentów nieruchomości. Program składa się z prywatnych sesji z trenerem. Dołączenie do programu Tom Ferry Coaching jest jedną z najlepszych decyzji, jakie agent może podjąć w swojej karierze. Trenerzy pomagają usystematyzować wiedzę oraz dają wskazówki, jak zmodyfikować biznes, aby był bardziej dochodowy. Dlatego współpraca z RE/MAX to nie tylko możliwość współpracy ze znaną na całym świecie marką, ale także dostęp do profesjonalnych kursów coachingowych, na których wyniki, nie trzeba długo czekać!
Program mentorski RE/MAX powstał z myślą o agentach, którzy potrzebują wsparcia na drodze kariery zawodowej.

Program mentorski RE/MAX oparty jest na zasadach najbardziej znanego na świecie coacha i mentora w branży nieruchomości – Toma Ferry'ego. Jego firma, Tom Ferry International, zgromadziła ponad 350 000 subskrybentów kanału YouTube, gdzie omawia szereg najlepszych praktyk związanych z rozmowami handlowymi, marketingiem, pozyskiwaniem potencjalnych klientów, zarządzaniem biznesem i nie tylko. Tom Ferry jest doskonałym źródłem wielu różnych praktyk, od ogólnych porad biznesowych do konkretnych wskazówek dotyczących pozyskiwania potencjalnych klientów. Tak profesjonalnie opracowany program mentoringu, to rzadkość nawet na światowym rynku nieruchomości. Z powodzeniem stosowany jest właśnie w RE/MAX. Dlatego współpraca z nami jest tak wyjątkowa!
Nauczymy Cię wykorzystywać nowoczesne i efektywne narzędzia internetowe w celu promocji własnej osoby oraz ofert nieruchomości. Dowiesz się m.in. jak wykorzystać portale społecznościowe, jak przygotować własną stronę WWW, jak prowadzić bloga, jak nagrywać wideo i umieszczać je na YouTube, jak wykorzystać mailing oraz wiele więcej. Internet jest podstawowym narzędziem pracy agenta RE/MAX. Współpracując z RE/MAX będziesz kreował swój wizerunek poprzez dzielenie się wiedzą i poradami o rynku nieruchomości z potencjalnymi klientami. Dzięki wykorzystaniu narzędzi internetowych staniesz się osobą rozpoznawalną. Jako ekspert od nieruchomości zdobędziesz grono zadowolonych klientów.
Nasz system współpracy z klientami jest oparty o wysoką jakość dostarczanych usług oraz aktywny marketing i budowanie relacji. System poleceń pozwala na obsługę transakcji na poziomie nie tylko lokalnym, ale też krajowym i międzynarodowym.
Dołączając do RE/MAX stajesz się częścią potężnej, globalnej sieci sprzedaży, która liczy ponad 120 000 agentów w ponad 105 krajach. Dlatego sieć RE/MAX udostępnia Ci specjalną platformę promocyjno-komunikacyjną. Poprzez bogaty system stron internetowych RE/MAX klienci mogą wyszukać Twoje oferty z każdego zakątka świata. Za pośrednictwem sieci będziesz również otrzymywać polecenia do klientów obsługiwanych przez agentów RE/MAX z innych państw, jeżeli określone transakcje będą dotyczyły rynku, na którym działasz. Ty także możesz delegować swoich klientów, jeśli będą chcieli nabyć nieruchomość w jakimkolwiek miejscu na świecie. Działanie w sieci RE/MAX daje wymierne efekty. Dołączając do RE/MAX GOLD czerpiesz zysk z marketingu prowadzonego przez siedzibę ogólnopolską oraz globalne oddziały sieci RE/MAX, co przyczynia się do skuteczniejszej promocji oraz zwiększenia rozpoznawalności Twojej osoby i wykonywanej przez Ciebie pracy.
Każdy agent ma możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego jego przynależność do klubu. System certyfikacji jest ważnym elementem wyróżnienia agentów na rynku i systemem motywacyjnym w realizacji transakcji oraz podnoszeniu wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia. Rodzaj przyznanego certyfikatu jest uzależniony od ilości i wartości zrealizowanych transakcji i uzyskanego wynagrodzenia.

To co nas wyróżnia na rynku nieruchomości

01

DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNOŚĆ

Przynależność do zespołu, które zrzesza ponad 125 tys. agentów oraz do międzynarodowej sieci, czyni Cię lepszym na tle konkurencji. To wpływa na Twoją motywację i chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz dążenie do coraz bardziej efektywnych działań!

02

MAŁE WYMAGANIA

Aby rozpocząć współpracę z RE/MAX nie musisz mieć kierunkowego wykształcenia, ani nawet doświadczenia. Nie musisz posiadać licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wszystkiego nauczymy Cię krok po kroku.

03

WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, ale otrzymujesz od RE/MAX pełne wsparcie. Jesteś niezależny, a jednocześnie nie jesteś pozostawiony bez wsparcia. Sam zarządzasz swoim czasem oraz wyznaczasz indywidualne cele. To Ty określasz poziom dochodów, który chcesz osiągnąć. Na rozpoczęcie działalności gospodarczej możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. To rozsądna decyzja w momencie, kiedy nie masz środków „na start”.

04

KARIERA

Stopniowana ścieżka kariery w Re/MAX pozwoli Ci na przejście kolejnych etapów wtajemniczenia. W każdym momencie możesz podjąć decyzję – czy bycie agentem nieruchomości - to jest to, co chcesz w życiu robić. W każdej chwili możesz zrezygnować.

05

PRESTIŻ

Współpracując z RE/MAX będziesz kreował swój wizerunek poprzez dzielenie się wiedzą i poradami o rynku nieruchomości z potencjalnymi klientami. Staniesz się osobą rozpoznawalną i jako ekspert od nieruchomości zdobędziesz grono zadowolonych klientów. Ludzie obdarzą Cię szacunkiem i będą liczyć się z Twoim zdaniem.

06

ZAROBKI

Zarobisz do 90% uzyskanej prowizji od klienta sprzedającego w zależności od ustalonej wysokości stałej, miesięcznej opłaty uiszczanej na rzecz agencji. Możesz płacić jedynie 300 zł netto za korzystanie z lokalu użytkowego wraz z wyposażeniem i możliwością korzystania z narzędzi RE/MAX. Dodatkowo otrzymasz prowizję już za samo polecenie klienta sprzedającego i kupującego.

07

DOSTĘP DO SYSTEMU CRM iConnect

Otrzymasz nielimitowany dostęp do zaawansowanego systemu CRM iConnect. Technologia wspiera pracę agentów w całej Europie, umożliwia korzystanie z szeroko rozbudowanych funkcji zarządzania kontaktami z klientami, obsługi ofert, terminarza zadań, ogólnoświatowego MLS i narzędzi marketingowych oraz posiada własny podsystem generowania raportów i statystyk z rynku.

08

CERTYFIKATY

Każdy agent ma możliwość uzyskania wewnętrznego certyfikatu. System certyfikacji jest ważnym elementem wyróżnienia agentów na rynku i systemem motywacyjnym w realizacji transakcji oraz podnoszenia wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia. Rodzaj przyznanego certyfikatu jest uzależniony od ilości sprzedanych nieruchomości oraz udziału w szkoleniach. Do zdobycia są trzy certyfikaty: Konsultant, Specjalista, Ekspert.

09

SZKOLENIA

Dostarczamy wielostopniowy system szkoleń i warsztatów, który zagwarantuje Ci dynamiczny rozwój kariery zawodowej. Przejście wszystkich etapów gwarantuje uzyskanie wiedzy i doświadczenia na najwyższym poziomie. Będziesz ekspertem w branży nieruchomości, uznanym i docenianym na całym świecie!

10

UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻOWE

Dowiesz się jak, wpłynąć na zwiększenie wartości nieruchomości i skrócenie czasu sprzedaży nawet o 40%! Wiedza rynkowa oraz profesjonalne, kompleksowe działanie, którego Cię nauczymy, pozwolą na efektywną i skuteczną pracę w zawodzie agenta!

11

PROFESJONALNA WIEDZA

Masz dostęp do specjalistycznych analiz rynkowych, dzięki czemu lepiej dopasujesz ogłoszenie do wymogów rynku. To wiele ułatwia w codziennej pracy na rzecz klienta. Możliwość wykorzystania analiz, bezpośrednio wpływa na Twoje umiejętności sprzedażowe i techniki negocjacyjne.

12

UMIEJĘTNOŚCI MARKETINGOWE

Nauczymy Cię wykorzystywać nowoczesne i efektywne narzędzia internetowe w celu promocji własnej osoby oraz ofert nieruchomości. Dowiesz się m.in. jak wykorzystać portale społecznościowe, jak przygotować własną stronę WWW, jak prowadzić bloga, jak nagrywać wideo i umieszczać je na YouTube, jak wykorzystać mailing oraz wiele innych metod promocji. Dowiesz się także, jak dobierać odpowiednie rodzaje narzędzi, w zależności od konkretnych nieruchomości i sytuacji klientów.

13

WSPARCIE MERYTORYCZNE

Będziesz posiadał wszelkie niezbędne kompetencje z zakresu prawa, negocjacji, doradztwa finansowego oraz psychologii. Cały czas możesz liczyć na wsparcie pozostałych agentów w ramach współpracy RE/MAX.

14

UCZESTNICTWO W CLUBIE RE/MAX

Agenci, którzy należą do Clubu RE/MAX otrzymują niezwykle atrakcyjne profity: pakiety pobytowe podczas konwencji w Polsce, Europie lub świecie, samochód służbowy, budżet na reklamę, nieograniczoną możliwość szkoleń i wsparcia podczas procesu budowania własnego zespołu.

logo