RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Szkolenia

A - szkolenie podstawowe, B - szkolenie rozszerzone

KONWENCJE, KONFERENCJE, SEMINARIA
RE/MAX International, RE/MAX Europe, RE/MAX Polska
Trening Rozszerzony
14 dni SALES POWER – Tom Ferry
doskonalenie technik pracy
dostęp online RE/MAX Advantage
kursy i szkolenia online
1-2 dniowe Kursy i Seminaria
4-6 dni SUCCEED
praktyczny warsztat podnoszący poziom umiejętności i skuteczność agentów
KONWENCJE, KONFERENCJE, SEMINARIA
RE/MAX International, RE/MAX Europe, RE/MAX Polska
Trening Podstawowy
8 tyg. Szkolenie COMPASS
COMPASS jest mentorskim programem podzielonym na osiem tygodni. Każdy tydzień skupia się na innym aspekcie procesu sprzedaży. Agenci mają zdefiniowane cele na każdy tydzień, które sukcesywnie uczą się osiągać. Twoja wiedza zostaje usystematyzowana i dzięki temu, jest łatwa do przyswojenia.
3 dni Twoja kariera w RE/MAX
jakość usług, negocjacje, marketing
5 dni Podstawy rynku nieruchomości od A do Z
kwestie prawne i ekonomiczne
1 dzień RE/MAX i Ty

Szkolenie RE/MAX Compass to 8-tygodniowy program szkoleniowy, który ma za zadanie pomóc w szybkim ustaleniu, którzy agenci mają największe szanse sukces


Oferta coachingu RE/MAX jest oparta na rewolucyjnym programie opracowanym przez Toma Ferry'ego

Tom Ferry jest założycielem odnoszącego międzynarodowe sukcesy biznesu coachingowego z siedzibą w Kalifornii. Jego misją jest pomaganie agentom nieruchomości w osiąganiu sukcesów zawodowych. Program Toma Ferry'ego rozpoczyna się od najważniejszego pytania, na które każdy agent powinien znaleźć odpowiedź:

Czy chcesz czekać na sukces, czy chcesz przyspieszyć ten proces?

Dlaczego odpowiedź na to pytanie, jest tak ważna? Bo sukces rzadko zdarza się z dnia na dzień. Wymaga podejmowania wielu prób, czasem popełniania błędów, budowania swojej pozycji na rynku nieruchomości, dyscypliny i wytrwałości. Dzięki udziałowi w programie coachingu, przy wsparciu trenerów, agent jest w stanie osiągnąć sukces w szybkim tempie. Głównym założeniem Toma Ferry'ego jest przenieść firmę na wyższy poziom! Program opiera się na trzech poziomach, każdy jest dostosowany do poziomu wiedzy i doświadczenia agenta:

CORE +
Program coachingowi podnosi podstawowe umiejętności sprzedaży, po to, aby zdobyć więcej klientów. Uczy nowych umiejętności, takich jak pozyskiwanie potencjalnych klientów, zarządzanie czasem, planowanie, systemy i umiejętności organizacji pracy. Zmienia też sposób myślenia na osiąganie wyznaczonych celów. Program zawiera 24 prywatne sesje coachingowe, 18 grupowych połączeń szkoleniowych Core + Mastermind Group, bezpłatny wstęp na wybrane wydarzenia.

ELITE +
Kolejny poziom programu coachingowego jest najczęściej wybierany przez agentów na całym świecie. Polega na wzmocnieniu umiejętności sprzedażowych, generowaniu dochodów, rozwoju i nastawienia na osiąganie coraz lepszych wyników. Program zawiera 48 prywatnych sesji coachingowych, 36 grupowych połączeń szkoleniowych Elite + Mastermind GroupElity, bezpłatny wstęp na wybrane wydarzenia.

TEAM +
To zaawansowany program mający nauczyć agentów budować solidny zespół. Udział w programie pozwala wzmocnić umiejętności przywódcze, po to, aby zostać liderem, na czele zgranego zespołu agentów nieruchomości. Program składa się z prywatnych sesji z trenerem.

Dołączenie do programu Tom Ferry Coaching jest jedną z najlepszych decyzji, jakie agent może podjąć w swojej karierze. Trenerzy pomagają usystematyzować wiedzę oraz dają wskazówki, jak zmodyfikować biznes, aby był bardziej dochodowy. Dlatego współpraca z RE/MAX to nie tylko możliwość współpracy ze znaną na całym świecie marką, ale także dostęp do profesjonalnych kursów coachingowych, na których wyniki, nie trzeba długo czekać!


Program mentorski RE/MAX powstał z myślą o agentach, którzy potrzebują wsparcia na drodze kariery zawodowej.

Program mentorski RE/MAX oparty jest na zasadach najbardziej znanego na świecie coacha i mentora w branży nieruchomości – Toma Ferry'ego. Jego firma, Tom Ferry International, zgromadziła ponad 350 000 subskrybentów kanału YouTube, gdzie omawia szereg najlepszych praktyk związanych z rozmowami handlowymi, marketingiem, pozyskiwaniem potencjalnych klientów, zarządzaniem biznesem i nie tylko. Tom Ferry jest doskonałym źródłem wielu różnych praktyk, od ogólnych porad biznesowych do konkretnych wskazówek dotyczących pozyskiwania potencjalnych klientów. Tak profesjonalnie opracowany program mentoringu, to rzadkość nawet na światowym rynku nieruchomości. Z powodzeniem stosowany jest właśnie w RE/MAX.

Dlatego współpraca z nami jest tak wyjątkowa!