RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

img

HISTORIA


RE/MAX został założony w 1973 roku w Denver, Colorado, w Stanach Zjednoczonych. Twórcą firmy odnoszącej ogromny sukces jest Dave Liniger. To on postanowił zmienić ówczesną złą opinię słabo wyszkolonych nowicjuszy w branży obrotu nieruchomościami i przypadkowych, pracujących w niepełnym wymiarze godzin, agentów nieruchomości. W swojej agencji narzucił wysokie standardy pracy, zatrudniał tylko pełno etatowych, doświadczonych profesjonalistów.
img

WIZJA - POMYSŁ - RE/MAX


Dave Liniger, bazując na swoim doświadczeniu i wizji, jako jeden z najlepszych agentów nieruchomości, zorganizował biura RE/MAX tak, by wszyscy agenci czuli się współodpowiedzialni za sukces firmy. Każdy agent musi mieć wystarczające umiejętności, aby generować zyski, dlatego firma kładzie duży nacisk na zaawansowane systemy edukacji dotyczące sprzedaży nieruchomości i marketingu.
img

RE/MAX w POLSCE


Pierwsze biuro RE/MAX zostało założone w 2006 roku, a biuro RE/MAX Gold w 2011 roku. Okazało się, że polski rynek nieruchomości jest gotowy na wprowadzenie nowatorskich metod, jakimi posługują się agencji RE/MAX. Ogromny sukces sprawił, że obecnie jest już 35 biur w różnych miastach Polski. Z RE/MAX współpracuje aż 200 agentów, a ich liczba cały czas rośnie. Agenci doceniają komfortowe warunki współpracy, atrakcyjny system prowizyjny, możliwość szkoleń i szansę wdrażania konkurencyjnych metod współpracy z klientem – nieznanych do tej pory w Polsce.

AKCJE CHARYTATYWNE


Poszczególne biura i centrale regionalne RE/MAX biorą udział w wielu społecznych projektach oraz akcjach charytatywnych. Oficjalna, globalna działalność charytatywna organizacji RE/MAX to Children’s Miracle Network – pomoc szpitalom dziecięcym. W Polsce RE/MAX aktywnie pomaga fundacji DKMS i pozyskuje potencjalnych dawców szpiku kostnego.
img
img

RE/MAX SPONSOREM


RE/MAX jest sponsorem wielu międzynarodowych imprez sportowych: Puchar UEFA, Europejski Turniej Golfowy Long Drive, FIS Ski World Cup, Formuła 1 – partnerstwo z Toyota i Panasonic, mecze kwalifikacyjne Euro 2012, jak też wielu imprez lokalnych.