RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Blog

Kobieta sukcesu, czyli Marta Kulawik w roli prelegenta!


img

Za co kocham swoją pracę? Za to, że jest dynamiczna, rozwojowa i nieprzewidywalna. Dlatego jest mi bardzo miło poinformować, że już 9 listopada w ramach wydarzenia „Konferencje Gratka Nieruchomości” wystąpię z prelekcją „Efektywne umowy na wyłączność i negocjacje” na panelu w Katowicach jako jedyna kobieta z regionu górnośląskiego.

Tematem przewodnim konferencji jest efektywność pracy pośrednika nieruchomości. Zakres aspektu jest niezwykle szeroki – zaczynając od motywacji, sposobów komunikacji i efektywnego myślenia biznesowego, przez efektywne działania marketingowe na rynku nieruchomości, po efektywną kooperację biur nieruchomości.

Każda konferencja jest dla mnie szansą podzielenia się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami z rynku, jak również możliwością zdobycia nowej wiedzy, którą będę mogła wykorzystać w swoich działaniach. To doskonała okazja do spotkania i konfrontacji refleksji z profesjonalistami z branży z całej Polski. Ponad 200 agentów nieruchomości w jednym miejscu i z jednym wspólnym celem – rozwój.

Odpowiemy na pytanie, czym jest efektywność, na czym polegają umowy na wyłączność i jaka jest ich rola oraz jak skutecznie przeprowadzać negocjacje z kontrahentem. Udowodnimy, że nie ma rzeczy niemożliwych, tym bardziej na rynku nieruchomości.

Uwielbiam podejmować nowe wyzwania, dlatego jestem zaszczycona udziałem w prestiżowym wydarzeniu już w przyszłą środę w stolicy Górnego Śląska. Opowiem o odpowiedzialności, z jaką wiąże się cały proces transakcyjny na wyłączność, kontroli sytuacji sprzedażowej, specyfice zawierania tego rodzaju umów i przede wszystkim osiąganiu efektywnych wyników.

Agenda konferencji znajduje się pod adresem —> https://konferencja-gratka-katowice.evenea.pl/

Zapisy trwają, udział bezpłatny, serdecznie zapraszam!

Mam nadzieję, że do zobaczenia.

Pozdrawiam, Marta Kulawik

Marta-kulawik.pl

Autor - Marta Kulawik

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dostarcza swoim Klientom sprawdzone informacje pochodzące z wiarygodnych źródeł. Zawsze też reprezentuje tylko jedną stronę transakcji. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości poparta doświadczeniem na rynkach światowych, pozwala jej na kompleksową obsługę każdego rodzaju transakcji – z korzyścią dla Klienta.