RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Blog

Dream team, czyli jak stworzyć świetny zespół agentów nieruchomości – cz. 1


img

Marzysz o doskonałym zespole agentów nieruchomości, którzy szturmem przechwycą rynek i odniosą zwielokrotniony sukces? Zacznij od… siebie. Najpierw Ty zostań superbohaterem branży, a następnie rekrutuj.

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami. Moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na długie obserwacje i wyciągnięcie rzetelnych wniosków – samemu można osiągnąć naprawdę wiele, a ze wsparciem znakomitej grupy wykwalifikowanych i charyzmatycznych agentów jeszcze więcej.

Konsekwentne budowanie relacji w branży jest jednym z najistotniejszych bodźców determinujących działania każdego agenta. Pozytywne nastawienie to pierwszy krok do sukcesu i pozyskania skutecznych partnerów.

Ideały nie istnieją, ale do ideału można dążyć. Dlatego stworzenie odpowiedniego profilu kandydata może zdecydowanie ułatwić rekrutacyjne zadanie i rozszerzyć partnerstwo biznesowo o wartościowego agenta nieruchomości.

Skonsultuj się z osobami trzecimi. Opinie obserwatorów nierzadko pomagają w podjęciu finalnej decyzji, a my tym samym zapewniamy sobie wygraną w postaci efektywnego i dynamicznego partnera.

Komunikacja, umiejętność słuchania, pasja i szacunek to elementarne cechy osobowości znakomitego agenta. Otwartość i stuprocentowe zaangażowanie bez wątpienia pomogą w stworzeniu jedynego w swoim rodzaju zespołu agentów, który potrafi zarządzać sobą w czasie i aktywnie sprzedawać nieruchomości.

Specyfika działań agenta nieruchomości to coś więcej niż opakowana w definicję profesja. To kreatywne podejście do sprzedaży, pozytywne interakcje z potencjalnymi klientami i praca przez pryzmat wciąż rozwijającej się pasji.

Pozdrawiam, Marta Kulawik

Marta-kulawik.pl

Autor - Marta Kulawik

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dostarcza swoim Klientom sprawdzone informacje pochodzące z wiarygodnych źródeł. Zawsze też reprezentuje tylko jedną stronę transakcji. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości poparta doświadczeniem na rynkach światowych, pozwala jej na kompleksową obsługę każdego rodzaju transakcji – z korzyścią dla Klienta.