RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Blog

Nowy rok – nowe możliwości


img

W ferworze przedświątecznych obowiązków i sylwestrowych planów tworzymy długą listę postanowień noworocznych. Wakacje w tropikach, zmiana samochodu, więcej czasu wolnego czy… nowy dom. Dziś na blogu kilka słów o tym, jak z pomocą agenta nieruchomości odhaczyć jedno z nich.

Pośrednik w biurze nieruchomości to osoba, której zadaniem jest przede wszystkim doprowadzenie do finalizacji umowy pomiędzy dwoma zainteresowanymi stronami. Agentem może zostać każdy, niemniej do wykonywania tego zawodu potrzebne są odpowiednie predyspozycje. Charyzma, odpowiedzialność, terminowość i przebojowość to bezsprzecznie cechy, dzięki którym sprzedaż mieszkania lub domu pozostaje wyłącznie kwestią czasu.

Osiągnięcie szczytu marzeń i zakup upragnionego M2 lub większej posiadłości to wyzwanie, któremu topowi agenci nieruchomości stawiają czoła codziennie. W zakres czynności organizacyjnych wchodzi nie tylko przygotowanie idealnej oferty dla klienta, ale również dopełnienie wszystkich formalności związanych z warunkami potencjalnego kupna, sprzedaży czy dzierżawy powierzchni. Co więcej, profesjonalizm pośrednika potwierdza dbałość o ofertę, tj. sprawdzanie stanu nieruchomości zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Ponadto dobry i skuteczny agent regularnie przeprowadza research w branży, prezentuje oferty w kanałach social media i kompleksowo zajmuje się tzw. aspektem papierologicznym.

Agenci wspierają swoich klientów, nadzorują przebieg realizacji danej oferty, zwracają uwagę na komfortowe warunki każdej transakcji. Chcąc zdobyć upragnione cztery kąty w domu, bloku czy kamienicy i tym samym wejść w nowy rok ze stabilnym zapleczem na przyszłość, warto umówić się na spotkanie z pośrednikiem nieruchomości.

Spełnienie mieszkaniowych marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Pozdrawiam, Marta Kulawik

Marta-kulawik.pl

Autor - Marta Kulawik

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dostarcza swoim Klientom sprawdzone informacje pochodzące z wiarygodnych źródeł. Zawsze też reprezentuje tylko jedną stronę transakcji. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości poparta doświadczeniem na rynkach światowych, pozwala jej na kompleksową obsługę każdego rodzaju transakcji – z korzyścią dla Klienta.