RE/MAX GOLD

Rozpocznik swoją karierę w RE/MAX!

Blog

Agent nieruchomości – wzór zadaniowca w branży


img

Dziś pora na luźne refleksje dotyczące tego, jak pracuje perfekcyjnie zorganizowany pośrednik nieruchomości, co wyróżnia go spośród konkurencji i w jaki sposób może osiągnąć sukces. Zapraszam do lektury!

Na każdej płaszczyźnie działalności bez odpowiedniego zaplecza i narzędzi trudno jest celować w szczyt naszych możliwości. Dlatego spieszę z pomocą i postaram się przedstawić tzw. podręczny bagaż doświadczeń, dzięki któremu finalizacja transakcji już zawsze będzie tylko formalnością.

Oczywisty jest fakt, iż wiedza, umiejętności interpersonalne i profesjonalna obsługa potencjalnego inwestora gwarantują sukces na rynku nieruchomości – od sprzedaży gruntów, mieszkań po wynajem hal produkcyjnych czy magazynowych. Jednak dla wielu wciąż nie do końca jasne jest, że dzięki nowoczesnych rozwiązaniom i innowacyjnym technologiom, praca agenta może być znacznie łatwiejsza. W czym rzecz?

Przede wszystkim chodzi o multimedialny background, czyli tablet, fablet lub smartfon pod ręką. Dostępność przydatnych w branży aplikacji i ich pomoc jest nieoceniona.

Ponadto warto zwrócić uwagę na tzw. free stocki w sieci, dzięki którym jakość fotografii naszych ofertach zdecydowanie zyska w oczach klienta. Co więcej, w przypadku braku umiejętności korzystnej obróbki zdjęć, online mamy możliwość skorzystania z szerokiej bazy edytorów.

Organizacja pracy w dedykowanych narzędziach ku lepszej efektywności i skuteczności na rynku, świetna promocja ofert na licznych portalach internetowych, przechowywanie ważnych plików w sieci, bogata literatura branżowa – wyliczać można bez końca. Wyróżnij się, inwestuj w siebie i swój rozwój zawodowy, korzystaj z multimedialnych pomocy i osiągaj niewyobrażalne wyniki.

Pozdrawiam, Marta Kulawik

Marta-kulawik.pl

Autor - Marta Kulawik

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Dostarcza swoim Klientom sprawdzone informacje pochodzące z wiarygodnych źródeł. Zawsze też reprezentuje tylko jedną stronę transakcji. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości poparta doświadczeniem na rynkach światowych, pozwala jej na kompleksową obsługę każdego rodzaju transakcji – z korzyścią dla Klienta.